Jump to content
Džemal.

Policijos Departamentas | Anketa į policininkų gretas (NUOLATINĖ)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kadangi bendrąsias teisėsaugos taisykles mums jau paruošęs ir paskelbęs yra Direktorių Prižiūrėtojas, nieko nelaukęs pranešu, jog darbas gali iškarto pilnai funkcionuoti tapus man direktoriumi, tad skelbiu atranką į policininkų gretas.

Bendra atrankos informacija:

• Privaloma serveryje turėti ginklų licenciją, vairavimo pažymėjimą su visomis kategorijomis [A,B], darbo pažymą.
  • Būti pražaidus atitinkamą laiką, susipažįstant su serveriu.
  • Turėti programėlę "Discord", mokėti ja naudotis, kadangi joje vyks didžioji dalis mūsų komunikavimo už serverio ribų.
  • Būti gerai susipažinus su bendrosiomis teisėsaugos taisyklėmis.
  • Nekeisti šrifto, kursyvo, spalvą savo atsakymams parinkti lengvai skaitomą (ne ryškią) , kuri išskirtų atsakymus nuo klausimo. 
  • Privaloma atsakyti į visus klausimus, pateiktus anketoje. (kuo atsakymas išsamesnis, tuo didesnė tikimybė patekti į mūsų gretas)
  • Neklausinėti kada bus tikrinama anketa, išlikti kantriam.
  • Anketa gali laikui bėgant keistis!
  • Jeigu tema atrakinta, vietų į policijos pareigūnų darbą yra!

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje:
  • Tavo "Discord" kontaktai:
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą:
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje:
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti:
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi:
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente:
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu:
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą:
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį:
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser":
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės:

Policijos Departamento direktorius,
signature.png.3bf9c809a3b92fc23c7113237d3d2055.png

Redaguota Enemy_Choke

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Modis_Good
  • Tavo "Discord" kontaktai: Tony_Green#9649
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Tiesiog mechanikuose pabodo reikia veiklos norisi padėti žaidėjams gaudyti nusikaltėlius.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 4 - 6 valandos per diena.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Pareigūnas turi atlikti pareigas tokias kaip gaudyti nusikaltėlius vykti į grobimus nu kitaip sakant ginti, saugoti, padėti.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: taip buvęs visuose serveriuose beveik ir sekėsi tikrai neblogai.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Nusikaltėlių gaudymas, dirbimas ištisa para.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: dirbti su pakvietimu yra žymiai geriau nes ir algas moka ir veiklas direktorius daro.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: visada prieš dedant įtarimus ir po visko jau pasidaryti įrodymus kad turėtų atsakyti į papeikimą jeigu parašytų.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: įrodymai galioja 60 minučių
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser":  žaidėjui pradėjus bėgt šausiu viena karta ir pribėgsiu ir surakinsiu nes kitaip nepagausi jeigu bėgs.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės:  
  • Teisėsaugininkui draudžiama naudoti ginklus be priežasties.
  • Teisėsaugininkas privalo turėti įrodymus nuo 5 STAR.
  • Teisėsaugininkas privalo laikytis KET taisyklių.
  • Teisėsaugininkui draudžiama bėgti nuo kito teisėsaugininko, nebent esant susitarimui ar vykstant treniruotei.
Redaguota Džemal.
Atmesta, neatitinka nei anketa, nei tavo elgesys reikalavimų.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Vardas_Pavardė serveryje: @Enemy_Choke
  • Tavo "Discord" kontaktai: BrataN.#1360
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Pildau todėl, nes esu teisėsaugos asmuo, apskritai tinka bei patinka teisėsaugos darbas. Kiek buvęs kituose projektuose eidavau ir žiūrėdavau vien tik į teisėsaugos srytį. Teisėsaugoje man sekasi, esu mėgstantis prižiūrėti tvarką/bausti nusikalstančius asmenis bei padėti ir teikti pagalbą civiliams.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Maniškis aktyvumas būtų nuo 2h iki 5h +-
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Pareigūnas turėtų būti energinkas, ištvermingas, mokėti atsakyti už savo padarytus tolimesnius veiksmus, Policininkas turi būti taip ogi atidus bei būti atsidavęs valstybei.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Turiu tikrai daug patirties, esu buvęs kituose projektuose Direktorium/Pavaduotoju/Įgaliotiniu. Esu taip ogi buvęs atsakingas už Policjos sląptajį būry/Visą teisėsaugos srity PD/FTB/SWAT
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Esu efektyvus, greitai reaguojantis, drausmingas bei gabus.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Tai yra daug savybių, viskas priklauso koks tai yra darbas, kiekvienas darbas su pakvietimu turi savo įdomią pusę, jeigu žvelgiant Policijos atžvelgiu tai manau VEIKSMAS. Policijos darbas ne visada yra pavydžiui kaip taksi, kur dažniausiai taksistai "kimarina" Ir laukia išvietimų. Policija dažniausiai turi veiksmo važinėjant aplink miestą, stabdant ir tikrinant civilius. Darydami reidą/šturmus ir t.t. Visas veiksmas gali prasidėti nuo papraščiausio civilio stabdymo, kai civilis nepaklunsta pareigūno nurodymų ir pradeda bėgti. Ir tada viskas prasideda.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Visada nuo 5star.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: Manyčiau kaip ir visada ir visur - 1h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Taseris naudojamas yra tik kai gaudant bėgly, o negalimas grobimuose/šturmuose.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: išjungti tazerį/nesihealinti/nenaudoti /ant/to/get ( Admin ) komandų.
Redaguota Džemal.
Priimtas, susisiek su manimi žaidime.
  • Like 3
  • Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

• Vardas_Pavardė serveryje: Modis_Good

• Tavo "Discord" kontaktai: Tony_Green#9649

• Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Pildau su priežastimi, nes esu teisėsaugininkas asmuo, kuris apskritai kuriam labai patinka teisėsaugos darbas. Kiek buvęs kituose serveriuose eidavau ir žiūrėdavau vien tik į teisėsaugos sritį. Nes būdavo įdomu kaip dirba kiti teisėsaugininkai, o mafijos manes nedomina tai galvoju kodėl nepabandžius ateiti pas teisėsaugininkus.

• Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Mano aktyvumas būtų nuo 1h iki 4h.

• Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Pareigūnas turėtų būti energingas pasiryžes atlikti savo pareigas teisingai nes jis davė priesaika tarnauti teisėsaugos sričiai.

• Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Turiu tikrai daug patirties, esu projektuose buvęs policijos departamento direktorius, pavaduotojas FTB/SWAT komandos narys.

• Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Esu žmogus tas kuris greitai reguoja į iškvietimus, energingas draugiškas, malonus.

• Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Policijos departamento darbas yra, atsakingas ir jie turi daug skirtingų bruožu, kaip daryti reidus vykdyti patikras žaidėjams gaudyti serverio nusikaltėlius.

• Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Pareigūnas turi turėti įrodymus visada nuo 5 star.

• Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: aš taip manau kad įrodymai galioja kaip ir visur 1 valanda (60 minučių)

• Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Taserio naudojimas galimas gaudant bėgly o taserio naudojimas negalimas šturmuose/grobimuose.

• Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: išjungti tazerį/nesihealinti/nenaudoti /ant/to/get ( Admin ) komandų be direktoriaus leidimo arba išviso jų nenaudoti.

Redaguota Džemal.
Atmesta, neatitinka tavo elgesys reikalavimų. Taip pat įrašytas į NDS.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  • Vardas_Pavardė serveryje: Arminas_Elegy
  • Tavo "Discord" kontaktai: Sㄚ 么 乙 ツ#0208
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Amm, tai iš vienos pusės esu teisėsaugos žmogus, patinka tvarką, bei koncentruotis pateiktomis taisyklėmis, žinoma nesu toks Policininkas kuris baustu už kekvieną nusižengima, ir įgrystu serverio žaidėjui, kekvienam ateina savas laikas, jei pažeidimas nebus blogas tai ir nebausiu duosiu įspėjimą ar dar kažko, o šiaip Policijos darbas, vienas iš kuriu būna daugiausiai veiksmo, grobimai ir etc.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Na, dabar serveryje nesirodau nes nėra visiškai veiklos, tačiau gavus darba manau tektu pasedėti 2-3h.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Atsakingas, toks kuris neįgrystu, suprantantis tiek serverio žaidėjus tiek visa Policijos Darba, išklausantis, kantrus, pasiruošęs, ir etc.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Taip, turiu labai daug, apie 100k per darbo lentelė vien teisėsaugos xp, tai yra tikrai gan nemažas pasiekimas tokiam projekte kur dirbau, teko ir vadovauti teisėsaugai ne syki ir ne du, sekėsi puikiai, bet viskam ateina savas laikas.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Na net nežinau, tai jog esu nešališkas, visus baudžiu priklausomai.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Motyvuoja tai jog, einan į darba turiu užsibrėžęs tam tikru tikslų, be tikslo žinoma neičiau net ir dirbti, faktas darbas turi patikti, turi rasti ji kažka tokio kuris priverstu tave dirbti, ir prakaituoti 😄 Tai, ateisiu su tikslu Policijos Departamente pasiekti to ko visi norėtu, ir palikti gal šioki toki prisiminimą, apie save kaip Policijos Pareigūna.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Nuo 5 Star.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį:1h?
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Na, Protu vadovaujantis, tai tazeris yra skirtas tik situacijos kur jo reikia, o ne kaip padėti atsigrobti pastata, ar dar kažkaip nereikalingai ji išnaudoti, taipogi viena taisyklę draudžia naudoti tazerį, kai negaudai žaidėjo t.y bėglio.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės:Nenaudoti darbo komandų t.y kliūtis visokios, tazeriai, ant ir panašiai, nenaudoti admin komandų, taipogi naudoti palengvinančias programas.

Kitos tamsesnios spalvos neradau 😕 

Redaguota Džemal.
Priimtas, susisiek su manimi ar pavaduotoju žaidime.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  • Vardas_Pavardė serveryje: Martin_Boss
  • Tavo "Discord" kontaktai: Martynas#9829
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Nes noriu apsaugoti kiekvieną San Fierro miesto gyventoją, ginti san fierro miesto gyventojus nuo gaujų, plešikų, pedofilų ir manijakų. 
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 2-3h
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Draugiškas , stipriu nervų , geranoriškas, norintis padėti , labai atsakingas , bei turintis daug valios.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Žinomą esu buvęs, patirties turiu pakankamai , o kaip sekėsi sakyčiau gana normaliai , būdavo dienų kada išvis nesiskedavo xdd , bet būdavo dienų kur sakyčiau galėčiau ir galėčiau dirbti policijos departamente.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Greitai reaguojantis į viską, moku puikiai vairuoti automobilį, motociklą, bei sraigtasparnį , mokantis pašaudyti.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Amm , dirbti aš galiu betkokiame darbe ir man motyvacijos jokios nereikia , žinomą aš turiu daug mėgstamų darbų , bet vienas iš mėgstamiausių darbų yra policija , kadangi ten daug veiklos ir t.t , bet mane ir domina darbas mechanikų , kadangi aš realiame gyvenime mėgstu tvarkyti motociklus/automobilius ir t.t , todėl aš atėjęs į SA:MP darau tai kas man patinką gyvenime , tikiuosi supratai esmę xd
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Nuo 5star
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: Net nežinau, bet manau kad nuo 1-2 valandų tam tarpe.
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Tazeri naudosiu, bandydamas pagauti bėglį arba nusikaltelį, bet tazerio nenaudosiu grobimų metu.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti /admin komandų, nenaudoti /darbas komandų negalimų grobimuose, bei nenauodoti palengvinančių programų.
Redaguota Džemal.
Priimtas, susisiek su manimi ar pavaduotoju žaidime.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

• Vardas_Pavardė serveryje: Carl_Johnson
  • Tavo "Discord" kontaktai: Nesakisu
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Noriu ginti,saugoti, padėti
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 720 minučių, nes buvo tarpų kaip negalėjau.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Aktyvumas, geranoriškas, draugiškas. Kad galėtu be bėdų žaisti serverį, bei bausti kitus.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Taip, esu jau dirbęs. Bet dėl aktyvumo išmetė. Bet aš jį pakėliau
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Greit reguoju, Moku vairuoti puikiai automobilį. Ar visas tr. priemones
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Darbai yra skirtingi, o motyvacija tapati. Yra nemėgstamų darbų kuriuos aš tikrai ilgą laiką nedirbu, bet priprantu. Ir pradedu dirbti
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Prieš pat norint bausti. Pirmą įrodimai, tada baudžia
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1-2 valandų tarpe
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Kai prireiks, paviždiui: Bėglys bėgs, galėčiau jam šovęs jį Nutazinti. Tada nubausti, bet niekomet per grobimus nenaudočiau.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti /admin komandos negalima naudoti Palenvintų programų, Nenaudoti ten užtvarų, tazerių.
Redaguota Carl_Johnson
CBB

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Vardas_Pavardė serveryje: Jamal_Nigger
  • Tavo "Discord" kontaktai: SakutSuj^#0068
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Na, užsimanau kartais Ginti kitus, Saugoti nuo nusikalstamos veiklos, Padėti kurie kviečia pagalbą
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Įvairiai nuo 300 iki 700.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Aktyvumas, draugiškumas, geranoriškas. Bei svarbiausia nusiteikti darbui.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Taip, Turiu. Sekės gan neblogai įveikiau viską tikrai ilgai pradirbau.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Greit reguoju į iškvietimus - bėdas. Moku gan gerai vairuoti tr priemones, Esu gan stiprus.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Priklauso nuo darbo, Ar jame bus kažkas naudingo ar ne. Nes pvz: Policija yra veiksmo Grobimai ir panašiai, tai sakau priklauso nuo darbo.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Pirma turi įrodimus, tada baudžia.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1-2 valandų tarpe
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Kaip prireiktu gaudant bėglį, išauni tazerį jis gauna. Tada pribėgi surakini ir sudedi itarimus.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti Tazerio, bega komandos. Nenaudoti palengvinančių programų!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  • Vardas_Pavardė serveryje: @Tiesiog Gustas
  • Tavo "Discord" kontaktai:Korišas#7834
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Noriu i ši darbą dėl to nes reikia pinigėlio ir ginti, saugoti, padėti žmonėms ir kovoti su nusikaltimu.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 1h-4h
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Stiprybes, kantrybes, mąstymo, geranoriškumo, mandagumo.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Neturiu butu gerai pirma karta išbandyti.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Aktyvumas, patikimumas bei stiprybe ir drausmingumas.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Priklauso nuo darbo jei policijoje tai šaudymas, grobimai, gaudynes.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: nuo 5 įtarimu.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį:1-2h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Kai gaudau begli pesciomis.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nesihealinti nenaudoti /to /get komandų išjungti tazerį.
Redaguota Tiesiog_Gustas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 37 minutes (-čių) , Tiesiog_Gustas parasė:
  • Vardas_Pavardė serveryje: @Tiesiog Gustas
  • Tavo "Discord" kontaktai:Korišas#7834
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Noriu i ši darbą dėl to nes reikia pinigėlio ir ginti, saugoti, padėti žmonėms ir kovoti su nusikaltimu.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 1h-4h
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Stiprybes, kantrybes, mąstymo, geranoriškumo, mandagumo.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Neturiu butu gerai pirma karta išbandyti.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Aktyvumas, patikimumas bei stiprybe ir drausmingumas.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Priklauso nuo darbo jei policijoje tai šaudymas, grobimai, gaudynes.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: nuo 5 įtarimu.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį:1-2h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Kai gaudau begli pesciomis.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nesihealinti nenaudoti /to /get komandų išjungti tazerį.

Priimtas, susisiek žaidime su valdžia.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Gang_Lauris
  • Tavo "Discord" kontaktai: Lauris#6115.
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Nes noriu būti policijos pareigunas, ginti, saugoti, padėti, vykti i atgrobimus, gelbėti ikaitus, prižiureti mieste tvarka, gaudyti furistus vežančius nelegalius ginklus ir būti teisesaugos dalimi.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 100-20min
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Buti pasiruošes viskam, protingas, draugiškas, užsispyres, šaltų nervu ir visada pasiruošes paaukoti gyvybe dėl žaidėju saugumo.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Taip turiu, sekesi labai gerai, išdirbau labai ilga laika ir buvau aukštame range.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Vairavimo geri igudžiai, šaudymas, gera taktika per atgrobimus, geri nusikalteliu gaudymo igudžiai ir svarbiausia patirtis teisėsaugoje kituose projektuose.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Darbo veikla, transportas, skinas, kolegos ir jų draugiškumas ir geras laiko praleidimas, rangai ir valdžios veiklos.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Nuo 5 star.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1-2h.
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Gaudant bėgli pėsčiomis.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nesigydyti, nevartoti narkotiku, nenaudoti palengvinančiu programu žaidime, nedaryti /to nenaudoti tazerio.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 23 valandas (-ų) , Gang_Lauris parasė:

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Gang_Lauris
  • Tavo "Discord" kontaktai: Lauris#6115.
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Nes noriu būti policijos pareigunas, ginti, saugoti, padėti, vykti i atgrobimus, gelbėti ikaitus, prižiureti mieste tvarka, gaudyti furistus vežančius nelegalius ginklus ir būti teisesaugos dalimi.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 100-20min
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Buti pasiruošes viskam, protingas, draugiškas, užsispyres, šaltų nervu ir visada pasiruošes paaukoti gyvybe dėl žaidėju saugumo.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Taip turiu, sekesi labai gerai, išdirbau labai ilga laika ir buvau aukštame range.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Vairavimo geri igudžiai, šaudymas, gera taktika per atgrobimus, geri nusikalteliu gaudymo igudžiai ir svarbiausia patirtis teisėsaugoje kituose projektuose.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Darbo veikla, transportas, skinas, kolegos ir jų draugiškumas ir geras laiko praleidimas, rangai ir valdžios veiklos.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Nuo 5 star.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1-2h.
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Gaudant bėgli pėsčiomis.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nesigydyti, nevartoti narkotiku, nenaudoti palengvinančiu programu žaidime, nedaryti /to nenaudoti tazerio.

@Gang_Lauris
Reikės apklausos dėl tolimesnių sprendimų
Prašome susisiekti su Policijos valdžia;
https://discord.gg/2pkN678zFU

Redaguota Enemy_Choke

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Vardas_Pavardė serveryje: Justin_Vesace
  • Tavo "Discord" kontaktai: Justin.#2678
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Na, darbas gana įdomus, reikia veiksmo, nuobodžiauju serveryje.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 1-3h, kartais ir daugiau.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Sąžiningas, malonus, teisingas. Ir viskas pasiryžęs.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Tiesa sakant ne, tai būtų mano pirmas kartas. Norėčiau savę išbandyti įvairiose srityse, veiksmingose. Tad renkuosi Teisėsaugą.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Savęs išbandęs nesu, turiu gerą "aimą", manau pakankamai gerai vairuoju 😄
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Man svarbiausia yra turėti VEIKSMO, nuobodžiauti nepasiruošias, tikrai yra planu, jeigu patekčiau į policiją. Apginti sandėly, reidai, šturmai. Važinėtis aplink miestą, tikrinti juos, jeigu nepaklūsta nurodymais, tenka gaudyti, tuo momentu visas veiksmas ir prasideda
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą:Visada nuo -5star
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Tazeris naudojamas gaudant bėgly.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti tazerio, nenaudoti jokių ( Admin) komandų, kurios tau pagelbės jį pagauti, nesihealinti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Ainoras_Alekna
  • Tavo "Discord" kontaktai: KaiPisiuIsAlkunes#8862
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Pildau į sį darbą vien dėl to, kad jis man patinka ir noriu išbandyti savo jėgas susidurti su nusikaltėliais ir kitais asmenimis kurie pažeidžia taisykles.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Mano aktyvumas būna 5-6h daugiausiai.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Pareigūno charakterio bruožai turėtu būti tokie piktesni ir biški draugiškesni žinoma ir tai priklauso nuo žmogaus kuris su tavimi bendrauju ir tu bendrauju su juo draugiškai. Bet jei koks naglas žmogus priliptu ir prisikabinetu, burnuotusu, vartotu necenzūrinius žodžius, tada aš elgčiausi su juo piktybiškai.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Esu turėjas, ir sekėsi sakykim normaliai visada važiuodavau į iškvietimus, gaudydavau nusikaltėlius vykdydavau ką liepdavo direktoriai ar pavaduotojai daryti.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Mano stiprioji pusė tai, kad aš nenusileidžiu niekada visada bandau buti nors vidurinem lygyje ir nepasirodyti bailys, o atrodyti, kad su manimi nereikia juokauti.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Mane motyvuoja tai kai aš gaudau nusikaltėlius, juos nuvežu i kalėjima ir jaučiuosi tai padaręs labai gerą tvarką ir prižiurintis kitus žaidėjus, kad jie nenukentėtu nuo jo.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Irodymus turi tureti visada nuo 5staru.
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Taser naudosi tam tikroje situacija kai nebus neimanoma suvaldyti minios ar kitu žmoniu kurie elgesi agresyviai ir kele pavojų kitiems.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti tazerio, nenaudoti tele komandu (ADMIN arba VIP), nesigyditi.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Justin_Versace parasė:
  • Vardas_Pavardė serveryje: Justin_Vesace
  • Tavo "Discord" kontaktai: Justin.#2678
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Na, darbas gana įdomus, reikia veiksmo, nuobodžiauju serveryje.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 1-3h, kartais ir daugiau.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Sąžiningas, malonus, teisingas. Ir viskas pasiryžęs.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Tiesa sakant ne, tai būtų mano pirmas kartas. Norėčiau savę išbandyti įvairiose srityse, veiksmingose. Tad renkuosi Teisėsaugą.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Savęs išbandęs nesu, turiu gerą "aimą", manau pakankamai gerai vairuoju 😄
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Man svarbiausia yra turėti VEIKSMO, nuobodžiauti nepasiruošias, tikrai yra planu, jeigu patekčiau į policiją. Apginti sandėly, reidai, šturmai. Važinėtis aplink miestą, tikrinti juos, jeigu nepaklūsta nurodymais, tenka gaudyti, tuo momentu visas veiksmas ir prasideda
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą:Visada nuo -5star
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Tazeris naudojamas gaudant bėgly.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti tazerio, nenaudoti jokių ( Admin) komandų, kurios tau pagelbės jį pagauti, nesihealinti.

prieš 34 minutes (-čių) , Ainoras_Alekna parasė:

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Ainoras_Alekna
  • Tavo "Discord" kontaktai: KaiPisiuIsAlkunes#8862
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Pildau į sį darbą vien dėl to, kad jis man patinka ir noriu išbandyti savo jėgas susidurti su nusikaltėliais ir kitais asmenimis kurie pažeidžia taisykles.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Mano aktyvumas būna 5-6h daugiausiai.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Pareigūno charakterio bruožai turėtu būti tokie piktesni ir biški draugiškesni žinoma ir tai priklauso nuo žmogaus kuris su tavimi bendrauju ir tu bendrauju su juo draugiškai. Bet jei koks naglas žmogus priliptu ir prisikabinetu, burnuotusu, vartotu necenzūrinius žodžius, tada aš elgčiausi su juo piktybiškai.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Esu turėjas, ir sekėsi sakykim normaliai visada važiuodavau į iškvietimus, gaudydavau nusikaltėlius vykdydavau ką liepdavo direktoriai ar pavaduotojai daryti.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Mano stiprioji pusė tai, kad aš nenusileidžiu niekada visada bandau buti nors vidurinem lygyje ir nepasirodyti bailys, o atrodyti, kad su manimi nereikia juokauti.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Mane motyvuoja tai kai aš gaudau nusikaltėlius, juos nuvežu i kalėjima ir jaučiuosi tai padaręs labai gerą tvarką ir prižiurintis kitus žaidėjus, kad jie nenukentėtu nuo jo.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Irodymus turi tureti visada nuo 5staru.
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Taser naudosi tam tikroje situacija kai nebus neimanoma suvaldyti minios ar kitu žmoniu kurie elgesi agresyviai ir kele pavojų kitiems.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti tazerio, nenaudoti tele komandu (ADMIN arba VIP), nesigyditi.

Patikrinta 2021-01-11 

@Justin_Versace
@Ainoras_Alekna

Priimti ir laukiami antrajame etape

Anketos perskaitytos, laukiami abu antrajame etape, privalote:

• Per dvi dienas susisiekti dėl apklausos su vienu iš Policijos departamento valdžios atstovu ( @Enemy_Choke @James_Alson )
  • Būti persiskaičius pagrindinę darbo informaciją, ruoštis antram etapui.
  • Antrojo etapo laukti https://discord.gg/zh4VxDNK8J Atrankų laukiamasis.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Luis_Carilo 
  • Tavo "Discord" kontaktai: Kasekas#8600
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Veiksmo trūkumas, laikinai reikia įstoti kažkur, kad būtų veiksmo. Na, o dabar vis tiek nieko neveikiu, tai va puiki proga išbandyti save čia.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Įvairiai 120 minučių.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti:  Draugiškas pašaudantis ir tiek.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Neturiu aplamai visa samp karierą panerta gaujų gyvenimų mano buvo, o dabar antras kartas per 8 metus kai dirbsiu pareigūnas
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Tai, kad nesu dirbęs. Bet manau, kad šaudymas, bei vairavimas.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Veiksmas
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Visada
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1/2h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Kai gaudysiu bėgli ir tiek
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti palengvinančių programų, nenaudoti admin komandų. Nenaudoti tazerio.

@Enemy_Choke Jo

Redaguota Luis_Carilo

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 6 valandas (-ų) , Luis_Carilo parasė:

Anketa:

• Vardas_Pavardė serveryje: Luis_Carilo 
  • Tavo "Discord" kontaktai: Kasekas#8600
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Veiksmo trūkumas, laikinai reikia įstoti kažkur, kad būtų veiksmo. Na, o dabar vis tiek nieko neveikiu, tai va puiki proga išbandyti save čia.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: Įvairiai 120 minučių.
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti:  Draugiškas pašaudantis ir tiek.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Neturiu aplamai visa samp karierą panerta gaujų gyvenimų mano buvo, o dabar antras kartas per 8 metus kai dirbsiu pareigūnas
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Tai, kad nesu dirbęs. Bet manau, kad šaudymas, bei vairavimas.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Veiksmas
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Visada
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1/2h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Kai gaudysiu bėgli ir tiek
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti palengvinančių programų, nenaudoti admin komandų. Nenaudoti tazerio.

@Enemy_Choke Jo

Priimtas
Prašau susisiektu su valdžia;
https://discord.gg/dyUQg2MG

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Vardas_Pavardė serveryje:Antonio_Sipaviolli
  • Tavo "Discord" kontaktai:Sipas#0182
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą:Šamp žaidžiu maždaug nuo 9-10 metų, tai jau būtų virš 10 metų kaip žaidžiu šį žaidimą. Didelę dalį žaidžiau teisėsaugos srityje, jeigu man reikėtų išreikšti tai procentais, aš sakyčiau 60%  viso žaidimo, žaisdavau teisėsaugoje. Kodėl ši sritis tokia patraukli? Mano manymu todėl nes čia yra plačiausia vieta kur žaidėjas gali tobulėti būtent žaisdamas samp. Neslėpsiu teisėsauga buvo visad mano mėgstamiausia sritis.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje:Priklauso nuo veiksmo, šiaip kasdieną prisijungiu minimumą pražaisti, bet jeigu bus veiklos, tai kodėl gi nepažaisti dvi ar daugiau valandų?
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti:Na manau visų pirma turėtų būti sąžiningas, pareigūnas dar turėtų būti komunikabilus.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi:Kaip ir minėjau, žaidžiau daug metų policijos srityje, praėjau daug PD erų jeigu taip galima sakyti, norėčiau vėl pabandyti ginti įstatymą, ir padėt taisyklėms ir teisybėj gyvuoti.
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente:Sąžiningumas, ištikimumas, pozityvumas.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu:Darbo disciplina, kokybė ir gaunama informacija,patirtis iš darbo.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą:Visados.
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį:Įvairiai, 120 minučių.
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser":Kai gaudysiu bėglį, perspėjas kad naudosiu spec priemones.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės:Nenaudoti tazerio, privilegijų komandų, nevartoti narkotiku.
Redaguota Enemy_Choke
Priimtas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Vardas_Pavardė serveryje: Franklin_Mclaren
  • Tavo "Discord" kontaktai:Franklin_Mclaren#1381
  • Priežastys, kodėl pildai į šį darbą:Tai vienas iš įdomiausių, netgi gal ir svarbiausias iš kitų esančių darbų serveryje. Šiame darbe gali patirti tai kas kaikuriems yra nesuprantama, daug veiksmo, nuolatinis kitų žaidėjų pažeidžiamos taisyklės, kuriuos vėliau reikia nubausti už pažeistas taisyklės. Įvairiausios veiklos, treniruotės , misijos, grobimai.
  • Vidutinis tavo aktyvumas dienoje:Vakar tik užsiregistravau serveryje vakare, daug laiko nespėjau pražaisti, bet manau šiame projekte pasiliksiu. Kažkur - nuo 300min iki 600min
  • Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti:Atsakingas, sąžiningas, pareigingas, punktualus.
  • Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi:Teko tikrai nemažai praleisti šio srityje, buvo ir sunkumų, bet visada susitvarkydavau su iškilusiomis problemomis 
  • Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente:Sąžinigumas, pozityvumas, komunikabilumas.
  • Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu:Darbo kokybė ir kiekybė, bei turimą patirtis iš anksčiau.
  • Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą: Prieš baudžianti asmenį, (visados)
  • Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį:1/2h
  • Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser":Jei pradės elgtis agresyviai, ir nekreipks dėmesio į nurodymus.
  • Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės:Nepiktnaudžiauti darbo komandomis, nebendradarbiauti su nusikaltsoma veiką, neturėti narkotikų.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema