Jump to content
Lukas_Rampage

zaidimas OSU

Rekomenduojami pranešimai

kas yra OSU? paaiskinsiu

su pelike, turi į ritmą paspaust rutuliuką, kuo geriau pataikysi į ritmą, tuo geresnį įvertinimą gausi, tas pats su taškais! Tai daroma su bet kokia muzika, kuriai yra sukurtas beatmap'as .[VIDEO]

noreciau suzinoti kiek zmoniu yra zaidzianciu OSU. o gal but kazkas pradetu zaisti. zaidimas yra nemokamas ir reikalauja labai mazai resursu.

taip pat butu galima daryti turnyrus ar siaip eventus zaidziant osu.

https://osu.ppy.sh/home

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki. Osu žaidžiu daugiau nei metus. Naudoju XP-Pen Star G430S Osu Tablet , gal ji ir nėra labai gera tokiems žaidimams, bet man tinka.siaip labai malonus dalykas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , LunaBree parasė:

Sveiki. Osu žaidžiu daugiau nei metus. Naudoju XP-Pen Star G430S Osu Tablet , gal ji ir nėra labai gera tokiems žaidimams, bet man tinka.siaip labai malonus dalykas.

visai geras tabletas. pats naudoju sita TABLET'A. nera skirtas OSU zaist, bet naudoju piešimui labiau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Žaidžiu ir aš karts nuo karto , bet su pelytė , labiausiai mėkstu žaisti HDHR 5 STAR MAPUS ,kaip kada ir prie 6 pašoku taip pat mokinuosi jau ir su HDDT ant 5 Staru

Redaguota Roba_Ggg

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema