Jump to content
TeamSpeak serverio adresas - speak.sunside.lt

Matas_Figas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

Matas_Figas paskutinį kartą laimėjo Sausio 17

Matas_Figas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

47 Neutralus (-i)

Paskutiniai profilyje apsilankė

178 profilio peržiūros
 1. Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.9 (2021/01/16) Viešbutyje idėtas galinis įėjimas. Dar labiau sumažintas AFK lentelės jautrumas. Tolimųjų reisų vairuotojams idėtas naujas prekių vežimas - Chemikalai. Sutvarkyta klaida dėl kurios nebuvo nebuvo daroma žala tr. priemonėms. Sutvarkyta klaida su šaudymu. Pakoreaguotas anit gun cheat veikimas. Sutvarkyta klaida su picų išvežiotoju darbu. Sutvarkyta klaida su meškerės padėjimu. Ikeltas naujas serverio logotipas: Sutvarkyta klaida su sandėlių saugojimu. Sutaisyta daugiau smulkių klaidų. # NAUJA VEIKLA MEDIKAMS Medikai dabar galės gaminti vaistinėles ir jas išvežioti į naujokų pasigydimo stoteles, jeigu medikai negamins vaistinėlių, naujokai negalės pasigydyti. Norint gaminti vaistinėles reikia nueiti į laboratorija, atsistoti prie stalo ir spausti ALT. Medikai negalės vežioti daugiau nei 1 vaistinėlės. Medikai negalės gaminti vaistinėlių jei nėra chemikalų. Medikai laboratorijoje galės tirti mėginius, reikės nueiti prie stalo spausti ALT mygtuką ir nunešti mėgini prie kompiuterio, palaukus kol mėginys išsitirs gausite atlygį. Medikams įdėta komanda /vaistineles, bus galima peržiūrėti kurioje vietoje kiek vaistinėlių yra. (Pasigydymo vietoje gali būti max 100) taip pat pasirinkus, parodys kur ta vieta yra. # NAUJAS DARBAS BE DIREKTORIAUS PAKVIETIMO - ŠIUKŠLININKAI Šiukšlininkų darbas važinėti ir iš pažymėtų namų surinkti šiukšles. Mašinoje tilps 10 šiukšlių maišų. Surinkus 10 maišų juos reikės nuvežti ir iškrauti savartyne. Už kiekvieną iškrautą maišą darbuotojas gaus po 50eur. Atnaujinimas nebuvo testuojamas, todėl gali atsirasti klaidų.
 2. Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.7 (2021/01/09) Po tr. priemonės sunaikinimo nebeatsistatys kuras, taip pat ir darbinėse tr. priemonėse. Kurą bus galima pasipildyti su bakeliu iš degalinės, degalinėse, admin komandom, arba iš mechanikų. Direktoriams siūloma pasidaryti kontraktus, kad mechanikai patys atvažiuotu ipilti į darbines kuro. Darbinėms tr. priemonėms bus saugojama rida, nors ir mašina bus sunaikinta, rida vistiek išsisaugos. Policininkams tazeris veiks iš toliau. Policininkam panaudojus "H" sustabdyma, veiks tik ant kitos tr. priemonės vairuotojo. Pamažintos kainos ginklų parduotuvėje. Pakoreguota /ita komanda, už kai kuriuos nusikaltimus itarimas bus mažesnis. Sumokėjus bauda pareigūnas gaus 50%, kitas 50% į darbo pelną. Mechanikams sukurta komanda /taisyti kuri veiks ne tik garaže. Tolimųjų reisų vairuotojams prie /iskrovimai rodys likučių kiekį sandelyje. Sutvarkyta dar keleta klaidų su tolimųjų reisų vairuotojais. Nauja tr. priemonė policininkam - FBI rancher, medikams - Raindance. Nauja policijos departamento bazė. Nauja medikų bazė. Nuomos transportas prie medikų, bei policijos departamento. Sutvarkyta klaida su statistika. Sutvarkyta klaida su AK-47 naikinimu sandelyje. Sutvarkyta klaida su serverio vartotojų dinginėjimu. Sutvarkyta klaida su komanda /beglys. Pavartojus žolės bus galima iškart išsitraukti ginklą. Nuo šiol medikai galės gydyti ir karo zonoje. (Narkotikų/ginklų sandėlyje) Komanda /vheal karo zonoje neveiks. Nebebus galima /get ir /to iš ir į karo zoną. Sutvarkyta klaida su atsijungusio žaidėjo išmetimu iš darbo. Sutvarkyta klaida dėl kurios buvo galima gauti "unfreeze". Atnaujinimas buvo netestuojamas, todėl gali pasitaikyti klaidų.
 3. Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.6 (2021/01/04) Sutvarkyta klaida, kai neduodavo fūristams atlygio už nelegalius krovinius. Sutvarkyta klaida su telefonų kortelių pirkimu. Sutvarkyta klaida su rangų transportais. Sutvarkyta klaida su /tpgauja komanda. Sutvarkyta klaida su /gsunaikinti Sutvarkyta klaida su gaujos narkotikų sandėliu. Sutvarkyta keletas klaidų su ligonine ir kalėjimu. Administratoriams atstačius darbinį transporta nebeatsistatys priekabos. Direktoriai ir pavaduotojai galės panaudoti komanda /rrdarbines ir atstatyti savo darbines. Pareigūnams į įtarimų sąrašą (/ita) pridėtas nusikaltimas "Nelegalaus krovinio vežimas" - 20 įtarimo lygių. Kai pareigūnai nužudys ginklų ir narkotikų sandėlyje, mirus atsirasite ligoninėje. Nužudžius kitą žmogų ginklų ir narkotikų sandėlyje nebegausite įtarimo. Nauja tolimųjų reisų vairuotojų būstinė. Vietoj senosios tolimųjų reisų vairuotojų bazės įdėtas parkas. Pareigūnams panaudojus komandą /patikrinti, rodys kokį krovinį veža fūristas. Jei pareigūnas įsės kaip vairuotojas į fūrą prie kurios prikabinta priekaba su nelegaliu kroviniu, priekaba ir fūra bus sunaikinama. Policininkams sutvarkyta klaida su komanda /islaipinti. Padaryta, kad eitų įtarti (/ita) ir nesurakintą žaidėją.
 4. Įkelti du nedideli atnaujinimai.
 5. Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.4 (2020/12/28) Sutvarkyta klaida su saugia zona prie traukinių stoties. Padaryta žvejybos varžybų sistema. Varžybos vyks kas 1 val. ir truks po 15 min. Daugiausiai KG žuvies sugavęs žaidėjas laimės piniginį prizą. Sutvarkyta klaida su komanda /v. Padaryta mini event sistema. Pirmas nuvažiavęs į nustatytą vietą, laimės piniginį prizą. Vyksta kas 15 min. Reakcijos testo mini event vyks tik kas 10 min. Kiekvieną dieną nuo 20:00 iki 21:00 vyks laimingoji valanda, jos metu gausite dvigubai daugiau XP ir algos per minutę. Būnant AFK zonoje taip pat viskas kils dvigubai greičiau. AFK zonoje įkeltas zonos aprašymas. Sumažinti kalėdinių dovanų prizai. Padaryta, kad perkant maistą sotumas atsistatytų šiek tiek greičiau. Oro uoste įdėti EVENT lėktuvai. Sutvarkyta klaida su vairavimo mokyklos teorijos egzaminu. 3 lygio administratoriams komanda /carfix bus nemokama. Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.4[1] (2020/12/28) Sutvarkyta klaida su event transportu. Atlikti atnaujinimai SUNSIDE # 0.0.4[2] (2020/12/28) Sutvarkyta klaida su dažnu darbinių mašinų dinginėjimu. Perdarytos direktorių/pavaduotojų komandos. Sutvarkyta klaida su darbų be direktoriaus pakvietimo transportu. Sutvarkyta klaida su komanda /kviesti Sutvarkyta klaida su mašinos pardavimu serveriui. Sutvarkyta klaida su mašinos atkėlimu/atstatymu. Sutvarkyta klaida su greičio radaru. Pakeista prižiūrėtojų pranešimų spalva. Sutvarkyta klaida su komanda /carfix
 6. Už, testuoju serverį ir dabartinė verslų sistema kitokia. Tikiuosi kažkas panašaus bus padaryta. Aš manau, kad absoliučiai visi verslai turėtų būti susiję su parduodamomis paslaugomis/prekėmis ir papildomi fūristų/kurjerių.
×
×
 • Create New...