Jump to content
TeamSpeak serverio adresas - speak.sunside.lt

Edvinas_Galaxy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Žalias (-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Taškų rinkimo anketos šablonas · Jūsų Vardas_Pavardė - Edvinas_Galaxy · Jūsų /info lentelė – https://imgur.com/a/9d1MaNs · Kokius pasiekimus pasiekėte – Nuvežiau krovinių, pakėliau ridą, pradirbau tam tikrą laiką. · Kiek taškų užsidirbote - Nevežti 7 kroviniai - 7 taškai, nuvažiuota su darbine 50km - 4 taškai, pradirbau 90 min - 1 taškas = 12 taškų. · Įrodymai -https://imgur.com/a/GEIL4qU
 2. 1) Prie /varzybos pridėti dar vieną komandą /rvarzybos, tai būtų dar vienas konkuravimas dėl ridos. 2) Padidinti Reakcijos žaidimo prizo sumą, iki kokia 300-400, nes retai kas renka tą tekstą. 3) Per daug tr. priemonės valgo kuro, geriau kad po mažiau rytų. 4) Prie to pačio padidinti transportų kuro bakus. 5) Prie komandos /direktoriai pridėti šone nickname, ar tas direktorius/pavaduotojas yra aktyvus ar ne. 6. Praplėsti reiktų /misijos a) kažką reiktų panašaus sugalvot kaip ir su kalėdomis buvo, kai po visą žemėlapy ieškojom dovanėlių, tai vietoj tų dovanėlių, pakeisti tarkim į lobius/ banglentes, vis kažkas naujo nei tie stebuklai, + naujokams daugiau veiklos ir pnš. 7. Sukurti tokią komandą kaip /pasiekimai ir /npasiekimai: a) /npasiekimai principas yra susijęs su naujoku, kol jis nepražaidęs servery 5 val. Jo misijos būtų labai paprastos: nuo teisių išsilaikymo, iki pirmo darbo ar el. prekių įsigyjimo. b) Ir būtų /pasiekimai, kur ten atvyksti į tam tikras žemėlapio vietas, pasieki tam tikrą xp kiekį, algos sukaupimą, pirmą, antrą nusipirktą mašiną, būsto nusipirkimą, privilegijų įsigyjimą ir t.t. Tiek šiam kartui, ateičiai gal kils daugiau idėjų.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? - Edvinas_Galaxy 2. Jūsų discord? - Edvinas17813#8423 3. Kodėl norite būtent į fūristus? - Gera alga, patinka kelti ridą, girdėjau šauni valdžia. 4. Trumpai papasakokite apie save: Esu Edvinas, man 18 m. Pats save nelinkęs apibūdinti, todėl save taip išreikšiu, kaip išreiškia draugai: tai esu draugiškas, paprastas, neieškantis žodžių kišenėj, mėgstantis humorą, gerbiantis kito nuomonę bei ją visada išklausantis. Taip pat visada darbą atlieku kruopščiai ir iki galo, nesu iš tų, kur neturėčiau atsakomybės jausmo ir į viską žvelgčiau atmestinai. 5. Kiek į dieną privaloma pradirbti, kad negauti įspėjimo? - 60 min. 6. Ko sieksite firmoje? - Valdžios pasitikėjimo. 7. Koks jūsų aktyvumas per dieną? - Dabar nelabai ir yra, bet įsidarbinus, bus tikrai geras. 8. Ar prisižadate laikytis visų mūsų firmos taisyklių? - Yes
 4. Tavo tos idėjos nors ir realistiškos, bet nemanau ar sampe tu jas beatkurtum, but why not? Pasilikčiau prie signalizacijos, nes langai bent san andrease mašinų nedūžta.
 5. Edvinas_Galaxy

  M_G pasiūlymai viskam.

  Keistas pasiūlymas tos tavo apsukos prie spidometro, nori pasakyt, kad ir turi suskriptint ričiagą? Nes tiesą sakant, tik taip supratau šitą idėją.
 6. Judam, sėkmės prie kitų dirbant.
 7. Šį atnaujinimą užskaitau, sėkmės dirbant prie kitų. ;)
 8. Puikios naujienos, su nekantrumu laukiu starto, taip pat linkiu ir sklandaus starto, jog neatsirastų pavyduolių/kenkėjų.
 9. Sveikas, malonu susipažinti. Sėkmės tau.
 10. Gera idėja, tai tikrai trūksta serveryje ir apskritai, po darbų norėsis kažką tokio pažaist.
×
×
 • Create New...