Jump to content

Lukas_Smile

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Žalias (-ia)
 1. Lukas_Smile

  Konkursas

  ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Smile. Ar paspaudėte ''patinka'': Taip. Palinkėjimas serveriui/žaidėjams/savininkams: Sėkmės visiems. Ar turite ''DISCORD'' programėle?: Taip turiu. ar dalyvausite Sekmadieni žaidėju rekordo sekime?: Taip.
 2. Lukas_Smile

  Peikiu Lukas_Smile

  Žmogau pirmiausiai pamačiau kad turit staru surakinau patikrinau, atėmiau narkotikus...O paskui nuėjau moco pasiimti.. išlaipinau įsodinau į motociklą, nes neturėjai ant baudos susimokėti + jūs rašinėjot kad paleisti ir t.t ir praėjo tos kelios min.... Šalia jailo pickupo buvom atsijungei. O kaip būni surakintas gaudavai 2h ir pasakiau kad sedėsi 2h nes atsijungiai + sakiau jei atsijungsi sedėsi 2h jaile sekmės parašiau.. Tuo metu nefilmavau bet turiu man rodos ss kaip tikrinau jus.. + Turiu ss kad neturi iš ko susimokėti baudos. Kaip būsiu prie pc papildysiu.
 3. Lukas_Smile

  peikiu Lukas_Slime

  Viskas matosi video kaip užmečiau H kad sustotum, paskui nestojai užmečiau bėga, tadar 1.50s matosi NON-RP(Kaip išvaževai ant žolyno) ir patikrinti padariau tu neturėjai A kategorijos teisiu uždėjai kad važinėjai be teisiu. Yra antras video, bet nekelsiu nes vėl kels 10+min, jei reikės įkelsiu 🙂 . Štai vaizdinė medžiagą -
 4. Lukas_Smile

  Peikiu Lukas_Slime

  Tai buvo 1 šturmas. Ir + tu stovėjai vietoje ir nieko nedariai tai nesakyk kad naudoju aim, o kaip tu nuėjai į mafija būdamas Mechaniku pavaduotojas. https://imgur.com/dzbONRL
 5. O dėl čia aš nemačiau kaip į tave šovė. - Laukiam direktoriaus atsakymo.
 6. Čia yra nekarpytas aš buvau nesenai atvaževės prie būdėjimo vietos. Ir tik tadar pradėjau filmuoti. Laukiam direktoriaus atsakymo.
 7. Įrodymai - https://streamable.com/fwikhy
 8. Anketa: Jūsų vardas_pavardė žaidime: Lukas_Smile Ar paspaudėte "patinka": Taip Palinkėjimas serveriui/žaidėjams: Visiems sėkmės kas dalyvaujat.
 9. Šablonas dalyvavimui; Jūsų V_P (Serveryje); Lukas_Smile Ar laikysitės visų taisyklių bei elgstiės atsakingai? ; Taip Ar tikrai būsite prisijungęs sutartu laiku (18:00)? ; Taip.
×
×
 • Create New...