Jump to content

Calvin_Daniel

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8 Žalias (-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

34 profilio peržiūros
 1. Tegu ir administratoriai/prižiūrėtojas nusprendžia ka tu turėjai omeny 🙂 Temos daugiau nebekomentuosiu, pasakiau ka norėjau, tavo komentaras neištrintas, tik paslėptas, tad DP matys.
 2. Matomai lengvai išprovokuojamas esi 🙂 Ten buvo freepost, nes nebuvo argumentavimo kodėl tu prieš, o tik lengvi įźeidinėjimai į gaujos pusę, į patį pasiūlyma argumentavimo nebūta. Dėl Abelio, smarkiai abejoju, kad tu turėjai omeny varda, greičiau įžeidima (https://www.zodynas.lt/jaunimo-zodynas/A/abelis) Taip pat, tai nepirmas kartas, kai svaidaisi visokiausiais žodžiais visur. Užtenka discorde paieškot pagal tavo nick’a žinučiu
 3. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė?: Calvin_Daniel Direktoriaus kurį peikiate Vardas_Pavardė?: Jeff_Armani Priežastis (-ys) kodėl peikiate šį direktoriu?: Žmogus visiškai be IQ, amžinai iš jo skrieja įžeidimai kitai pusei, bendravimo etiketo nematyti. Tokiam žmogui neturėtu būti suteiktas direktorius. Įrodymai?:
 4. Calvin_Daniel

  Pasiūlymas forumui

  Ruošiamas naujas dizainas, į pasiūlymą bus atsižvelgta.
 5. dėl 7 - manau, geriausia būtų, kad eitų nusipirkt radiją, ir eitų belekur klausyt muzikos, nes nervuoja, kai išlipi iš mašinos ir nustoja grot o dėl 8, man atrodo, kad turėtų būt /nustatymai išjungimas apskritai muzikos, nes jeigu garsą būni palikęs pagarsintą, būna negerai 😄
 6. Calvin_Daniel

  Išiimti PD šturma

  Už tokius dalykus papeikimus reikia rašyt 🙂 O pačiai idėjai nepritariu, iš vis veiksmo nebus.
 7. Čyterių šablonas 1. Jūsų slapyvardis serveryje : 2. Asmens, kuris naudojo nelegalias programas slapyvardis : 3. Kaip ir kokios taisyklės buvo pažeistos? : 4. Vaizdinė medžiaga : Už suklastotus įrodymus gresia užblokavimas. Temos pavadinimas privalo atitikti turinį, tad jis turėtų būti - Čyteris - Vardas_Pavardė Kaip ir visur, čia - privaloma laikytis bendrų forumo taisyklių!
 8. Jeigu buvote apgautas, nukentėjote nuo kito žaidėjo, užpildykite šį šabloną. Apgavysčių šablonas 1. Jūsų slapyvardis serveryje : 2. Asmens kuris jus apgavo slapyvardis serveryje : 3. Išsamiai papasakokite, kaip buvote apgautas : 4. Ką praradote, kiek praradote : 5. Vaizdinė medžiaga : Už dezinformaciją, suklastotus įrodymus, rizikuojate būti užblokuotas. Tema turi būti pavadinimu "Apgavo Vardas_Pavardė" Kaip ir visur, čia - privaloma laikytis bendrų forumo taisyklių!
 9. Tema, kurioje bus surašyti visi serverio apgavikai, nuo kurių nukentėjo serverio žaidėjai. Vardas_Pavardė - priežastis - laikas Vardas_Pavardė - priežastis - laikas Vardas_Pavardė - priežastis - laikas Vardas_Pavardė - priežastis - laikas Vardas_Pavardė - priežastis - laikas
 10. Klaidų šablonas 1. Jūsų slapyvardis serveryje : 2. Kada pastebėjote šia klaidą : 3. Kokia tai klaida (forumo/serverio/kita) : 4. Plačiau papasakokite apie šią klaidą : 5. Vaizdinė medžiaga : Informacija Temos pavadinimas privalo atitikti turinį, taip pat, būtina įvardinti temos pavadinimo priekyje, jog tai yra klaida, pvz. - [ KLAIDA ] Žvejybos sistemoje. Kaip ir visur, čia - privaloma laikytis bendrų forumo taisyklių!
 11. Pasiūlymų šablonas 1. Jūsų slapyvardis serveryje : 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) : Informacija Temos pavadinimas turi atitikti temos turinį, taip pat norint, jog pasiūlymas būtų lengviau pastebėtinas, rekomenduojame prirašyti kam skirtas pasiūlymas priekyje, pvz. - [ serveris ] Banko pasiūlymas. Kaip ir visur, čia - privaloma laikytis bendrų forumo taisyklių!
 12. Jūsų V_P (Serveryje); Calvin_Daniel Ar laikysitės visų taisyklių bei elgstiės atsakingai? ; Taip Ar tikrai būsite prisijungęs sutartu laiku (18:00)? ; Taip
 13. Pabandom tik nepasiekt, uzmusiu.
 14. Calvin_Daniel

  Peikiu Xavie_Sanford

  Išmestas buvo iš darbo
×
×
 • Create New...