Jump to content

Mrcina_Xddd

Gaujos lyderis
 • Pranešimų skaičius

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Žalias (-ia)

1 sekėjas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Mrcina_Xddd

  Čyteris Martin_Hill

  Martynas yra stebimas, ir pats pastebėjau, kad kažką turi. O dabar tai trūkumas įrodimų.
 2. Mrcina_Xddd

  Pasiūlymas Serveriui

  Soriukas dėl dahuja tėmu norėjau išskirti. Kad nesusimaišytu.
 3. 1. Jūsų slapyvardis serveryje : Mrcina_Xd 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : Serveriui 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : Administratoriui atidarius prisijungimą į TDM, žaidėjai rašydami /tdm patenka į RC salę, kur ir vyksta kova. TDM narių skaičius priklauso nuo prisijungusių žaidėjų kiekio, prisijungusių į TDM žaidėjų skaičius dalinamas perpus, į dvi komandas. Priešininkai privalo bėgti į kitą salės pusę ir laukti skaičiavimo bei Administratoriaus nurodymu. Laimėjusios komandos išlikusiems gyviems dalyviams iteikiamas 3000 eurų prizas. Taip pat paskelbiamas TDM MVP bei nugalėtojų sąrašas. MVP žmogui adminas duoda prėmija. 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) : .
 4. 1. Jūsų slapyvardis serveryje : Mrcina_Xddd 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : Serveriui 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : GunSkill sistema, tik surinkus 999 GunSkill galima vaikščioti šaudant, o surinkus 1999 galima naudoti AK-47 arba M4 sėdint mašinoje. GunSkill taškai renkami dalyvaujant /dm renginyje, kai serveris paskelbia anonsą apie event‘o pradžią. Parašius /dm, Jūs būsite automatiškai nukeltas į renginio vietą ir apginkluotas. Renginio trukmė yra 10 minučių, pasibaigus laikui, žaidėjai grąžinami į pradines pozicijas. Už kiekvieną nušautą žmogų gaunate 120 eurų, o MVP apdovanojamas 1000 eurų. 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) :
 5. 1. Jūsų slapyvardis serveryje : Mrcina_Xddd 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : Serveriui 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : Sukurti klubus, Kur visi galėtu bendrauti kurię tam klube /c. Žaidimą gyvina klubų gyvenimas, ypač aktyviai bendraujama klubų racijose, kadangi ten susisiekti gali daugelis serverio žaidėjų. Šiuo metu serveryje egzistuoja trys klubai. Baikerių klubas. Įstojimo kaina: 5,000 eurų Reikalaujamas XP kiekis: 2,500 Transportas: Freeway Drift klubas. Įstojimo kaina: 20,000 eurų Reikalaujamas XP kiekis: 5,000 Transportas: Elegy Assasinų klubas. Įstojimo kaina: 50,000 eurų XP kiekis: 25,000 Transportas: Stafford 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) :
 6. 1. Jūsų slapyvardis serveryje : Mrcina_Xddd 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : Serveriui 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : Galima stebėti serverio logus ir kill logus, tai yra, parašius komandą /logai matysite visas panaudojamas komandas, žaidėjus prisijungiančius/paliekančius serverį. O parašius /klogai matysite serverio nužudymus. 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) : .
 7. 1. Jūsų slapyvardis serveryje : Mrcina_Xddd 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : Serveriui 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : Dar viena įdomi sistema yra FairPlay. Tai yra, prasidėjus sandėlių/bazių grobimams serveris arba administratorius aktyvuoja FairPlay rėžimą, kurio metu gaujų nariams draudžiama naudotis betkokiomis komandomis, taip apsisaugant nuo nelygaus žaidimo. Ir Pd per žolės grobimus . 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) :
 8. 1. Jūsų slapyvardis serveryje : Mrcina_Xddd 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) : serveriui 3. Išsamiai papasakokite savo idėją, ir, kuo ji padarytų patirtį geresnę : Mašinoms galima integruoti SPORT, TURBO, XENON sistemas. Sport sistema suteikia nesibaigiančia Noss sistemą, Turbo sistema padidiną mašinos greitį iki 30km/h, o Xenon pagražina automobilio žibintus jūsų pasirinkta spalva ir neon sistema. 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) :» Sport, Turbo, Xenon «
 9. Sampe yra matyta lokacija, kitame projekte kuris dabar uždarytas. Bet visiškai pritarių. Narkotikų auginimas yra puikus būdas praturtėti, tačiau tuo pat metu ir rizikingas, mat teisėsauga tik ir tyko tokių pažeidėjų. Norint pasėti narkotikų sėklų, turite nuvykti į sodinimo vietą, kur nusipirksite sėklų ir jas sodinsite su komanda /paseti. Pasėjus, užauginus ir nuėmus derlių privalote važiuoti į narkotikų pridavimo vietą, kur narkotikų lapeliai naudojama kaip žaliava tolimesniam produktui.
 10. Mrcina_Xddd

  Peikiu tony_bet

  Visu pirma tai free killinai, visu antra gali būti, kad vežė ginklus.
 11. Gerai, Rita tu vis peiki visus, o ką pati darai kiek supratau nematai. Visu pirma buvai įkėlus ppk net ne ten. Antra nedalyvaujį zonose, bei žolėje. Jack gaus įspėjimą, taip pat ir tu.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė:Rita_Birbiene Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: Jack_Reed Kodėl peikiate SAN FIERRO RIFA darbuotoją: AŠ NEŠU GUN IR TAS Į MANE PRADĖJO ŠAUDITI, TADA TIK PADARUA /TPDARBAS JIS NU ŠAUNA MANE IR TAI SKAITAU KAIP MASYVUS KOLEGU ŽUDYMAS SIULAU JI KUO GREIČAU NUŠALINTI NUO RIFOS BEI MANE IŽEIDINĖJA Vaizdiniai įrodymai:
 13. Jūsų vardas_pavardė žaidime: Mrcina_Xddd Ar paspaudėte "patinka": taip. Palinkėjimas serveriui/žaidėjams: Linkiu visiems gero žaidimo ir gerai praleisti laiką serveryje.
 14. Pavaduotojas bus nubaustas įspėjimu.
 15. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė?: Rita_Birbiene kurį darbuotoja peikiate Vardas_Pavardė?: @Kempiniukas_Krak Priežastis (-ys) kodėl peikiate šį SAN FIERRO RIFOS darbuotoja?: peikiu ji todel nes dave man free ispejima dave už tai kad nustumiau nuo motociklo Įrodymai?:
×
×
 • Create New...