Jump to content

Arnas Rodriguez

Narys
 • Pranešimų skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Žalias (-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. eaktyvumo užpildymo šablonas; Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Rodriguez Atstovaujamas darbas, pareigos: Medikų direktorius Neaktyvumo anketos pildymo priežastis(-y :Susveikata problemu turiu biški Neaktyvumo laikotarpis: tik šianden
 2. Arnas Rodriguez

  Konkursas

  ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Rodriguez Ar paspaudėte ''patinka'': Taip Palinkėjimas serveriui/žaidėjams/savininkams: Sėkmės jum. Ar turite ''DISCORD'' programėle?:Taip turiu. ar dalivausite Sekmadieni žaidėju rekordo sekime?: Taip.
 3. Darbuotojas gauna viena darbo ispėjima tema rakinama.
 4. Žaidėjas nedirba tema rakinama.
 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Arnas_Rodriguez Ar paspaudėte "Patinka": Taip. Jūsų pasirinktas skaičius ? (1-100 galite pasirinkti 2): 97 arba 20 Palinkėjimas serveriui/dalyviams: Sėkmės.
 6. Tikrai šaunus atnaujinimas taip ir toliau.
 7. Arnas Rodriguez

  Pristatau Red_Foo

  Sveikas, malonu susipažinti ir sėkmės tau žaidime.
 8. Sveikas, malonu susipažinti ir sėkmės tau gyvenime.
 9. Anketos šablonas ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? - Arnas_Rodriguez 2. Jūsų discord? - Arnas_Rodriguez#3436 3. Kodėl norite būtent į fūristus? - Visgi dydis mano potraukis yra TRV tačiau kaip sako priešingybės traukia, todėl ir TRV yra vienas iš mano mėgstamiausių darbų. kelis kartus ir visą laiką pas būdavau atsakingas, įgudęs, teisingas atkaklūs, bei sąžiningas darbuotojas kadangi aš moku gerai Kadangi pasitaikė proga, nusprendžiau ir šiame serveryje dirbti TRV. 4. Trumpai papasakokite apie save, jūsų vardas, amžius, užsiėmimai -Amžius 22 metai Vardas Arnas o kas dėl Manosios gerosios savybės yra tokios, mėgstu laisvalaikį praleisti prie kompiuterio tai prisideda prie aktyvumo, beje esu bendraujantis žmogus forume, mėgstu diskutuoti forume, ką čia dabar ir veikiam, mėgstu žaisti samp'ą jau gan seniai žaidžiu ir tai tesiu, na turiu ir bloguoju sąvybiu na bet ju bus nedaug, tai pirma blogą savybe yra tokia kad esu įgrystantis jei labai kažko noriu. 5. Kiek į dieną privaloma pradirbti, kad negauti įspėjimo? - 60min. 6. Ko sieksite firmoje? - Bus matyt. 7. Koks jūsų aktyvumas per dieną? - Nuo 2/3h per diena. 8. Jūsų manymu, kuri taisyklė yra svarbiausia? - Visos taisyklės yra svarbios. 9. Ar prisižadate laikytis visų mūsų firmos taisyklių? - Žinoma taip. Situacijos; a; Pasikraunate narkotikus ir važiuojate iškrauti į sandelį. Jus sustabdo policijos departamento darbuotojas Petras_Patrulis, ką jus darote? Tiesiog sustoju ir laukiu kol būsiu nubaustas. b; Važiuojate į pasikrovimo vieta, tik atvykus į pasikrovimo vietą, direktorius rašo kad yra planuojama kelione, ką darote? Iškraunu kovini ir poto važiuoju į veikla.
×
×
 • Create New...