Jump to content

Mister_Queen

Narys
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Mister_Queen paskutinį kartą laimėjo Sausio 21

Mister_Queen turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

11 Neutralus (-i)

Paskutiniai profilyje apsilankė

208 profilio peržiūros
 1. Buvau komandoje, ir jeigu niekas nepasikeitė viską puikiai žinau.
 2. Kokia prasmė yra žodžio "vaikai" ? Nei vieno jaunesnio nei 18 metų man rodos komandoj nebuvo adminu, oj tie nariukai.
 3. Kas pagaliau, lyg tu geresnis. Šnekoriau tu
 4. Mister_Queen

  Sistema mechanikams

  Kurioj vietoj nesamoningas? Esi dirbes serveryje mechanikų? Ar sakai tik šiaip random informacija? Jeigu net savininkas sakė, kad kažka panašaus kaip sistema daro, o tau nesamonė? Seni, ateik, padirbk, o tada pakeisi savo nuomone labai greitai.
 5. 1. Jūsų slapyvardis serveryje ; Mister_Queen 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) ; Serveriui 3. Išsamiai papasakokite apie savo įdėja ; Pasiūlymo tikslas toks, kad mechanikams atsirastu darbo. Paprasčiausiai dabar nelabai kas ir kviečia mechanikus, dauguma turi VIP'us, admin'us, tad galime sakyti liekame be darbo. Padaryti, kad adminams arba vipams neleistu taisyti mašinos kol yra mechanikų. (Bet administratoriams ir vip'ams leisti tvarkyti mašina tik tada kada ji užsidega). Paprasčiausiai mums būtų daugiau darbo, daugiau iškvietimų, daugiau tvarkymo. Antras pasiūlymas. Padaryti tokias pat sistemas kaip medikams. Kas karta serverio sistema duotų sutvarkyti kokia nors mašina (pavyzdžiui ji palikta aikštelėje). Už darbą, gautume, kad ir centus, bet vistiek, veiksmo daugiau. NPC botai galėtu būti sukurti, kad jie turi mašinas, o mes vykstame jų tvarkyti kas kažkiek tai laiko. Bus nemažai prieš mano pirmąja idėja, bet supraskit ir mus. 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) ; NĖRA.
 6. 1. Jūsų slapyvardis serveryje ; Mister_Queen 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) ; Serveriui 3. Išsamiai papasakokite apie savo įdėja ; Vakar dirbdamas mechanikų gavau iškvietimą patraukti motociklą, jo negalėjau papraščiausiai patraukti nes nėra nei komandos, nei su pliusuku galiu užkabinti. Taigi siūlau įdėti mechanikams tam skirta traliuka, kada gali įdėti ta motocikla į jį ir nuvežt į KMA. Arba padaryti kokia komanda, kad motocikla galėčiau nukelti į kma, arba duoti įtarimo lygi žaidėjui kuris ne vietoje pastatė motocikla. 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) ; NĖRA
 7. Mister_Queen

  Pristatau Red_Foo

  Šitas panų magnetas.
×
×
 • Create New...