Jump to content
TeamSpeak serverio adresas - speak.sunside.lt

Antonio_Sipaviolli

Narys
  • Pranešimų skaičius

    5
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Žalias (-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. 1. Jūsų slapyvardis serveryje ; Antonio_Sipaviolli 2. Administratoriaus, kuris padarė pažeidimą slapyvardis serveryje ; james_alson 3. Kokį pažeidimą padarė administratorius? ; Grasinimai, ir apskritai man kyla klausimas, ar žmogus atlikdamas tokias svarbias pareigas, t.y. Policijos departamento direktorius, administratorius prižiurėtojas. Ar tokiu temperamentu ir taip nepagarbiai turėtų kalbėti/bendrauti ir dar grasinti administratorius? Manau atsakomybė turi priimti kiekvienas, o ne tas kas turi adminą ir uždeda mute :DD Prašau atkreipti dėmesį į alson žinutę, rašau papeikimą grynai už grasinimą, už elgsenos ir kalbos ypatumus laukia kitas papeikimas. P.s prieš alson žinutę Lukas_Rampage paminėjo kad vienas kitą taip pat vadinam, ar ižeidinėjam, savo atsakomybės neneigiu, bet noriu kad būčiau nubaustas ne aš vienas, o ir tas žmogus kuris prie viso šito prisidėjo:) 4. Vaizdiniai įrodymai ; https://www.part.lt/perziura/b2a790e078276dc92493ea5c0dc8a3c8693.png @Matas_Figas @Bruno_Damian @Mark_Yami
  2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? -Antonio_Sipaviolli 2. Jūsų discord? - 3. Kodėl norite būtent į fūristus? -Vairas limpa prie ranku gerai, ir šiaip nebijau vienatvės. 4. Trumpai papasakokite apie save:Barzdotas ganėtinai senas vyriškis, turintis didelį vairavimo stažą, turiu pistoletą ir moku save apsigint. 5. Kiek į dieną privaloma pradirbti, kad negauti įspėjimo? - 60 minučių. 6. Ko sieksite firmoje? -įsukti kuo daugiau km. 7. Koks jūsų aktyvumas per dieną? -Kol fūra neužlinks tol nenulupsit nuo vairo. 8. Ar prisižadate laikytis visų mūsų firmos taisyklių? -Taip.
  3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Antonio_Sipaviolli 2. Kiek jums metų:21 3. Kodėl pasirinkote tapti medikų:Gerai gydau žolelėm. 4. Dienos aktyvumas serveryje:Tenkinantis standartus. 5.Ko griežtai negalima daryti su mediko apranga(du dalykus)?:Šaudyti ir būti susietam su nusikalstama veikla. 6.Kiek laiko reikia pradirbti per dieną? 30 minučių. 7.Kiek laiko žadate pradirbti medikų darbe:Kiek sąžinė leis.
×
×
  • Create New...