Jump to content

Justin_Versace

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Žalias (-ia)
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? - Justin_Versace 2. Jūsų discord? - Justin.#2678 3. Kodėl norite būtent į fūristus? - Nenoriu bereikalingai praleidinet laiko, užsimaniau į Fūristus, pelnas, kolektyvas. Geras darbas. 4. Trumpai papasakokite apie save: Aktyvus, patikimas, draugiškas 5. Kiek į dieną privaloma pradirbti, kad negauti įspėjimo? - 60 min. 6. Ko sieksite firmoje? - Pakelti pelną, siekti aukštesnio rango. Būti pirmūnu. 7. Koks jūsų aktyvumas per dieną? - 1-3h, galiu kartais ir daugiau 8. Ar prisižadate laikytis visų mūsų firmos taisyklių? - Taip! Ir visada!
 2. Justin_Versace

  Porą idėjų

  Sutinku tik su 3, 4 punktu.
 3. 1. Jūsų slapyvardis serveryje ; Justin_Versace 2. Kam skirtas jūsų pasiūlymas (serveriui/forumui/kita) ; Serveriui 3. Išsamiai papasakokite apie savo įdėja ; Neseniai sužinojau apie darbo atlygius, sužinojęs, kad jie visur vienodi. Man tai nepatiko, nes, kad ir dirbdamas Picų išvežiotoju atlygį gausi vienodą, tačiau bus nuobodu, tikiuosis pagaunat minty. Šitai idėjai reikėtų naujos sistemos, kad už tai koeficientą keltų/numuštų. Na paimkim mechanikų darbą: Tarkim dabar koeficientas yra 100, žaidėjas priiminėja iškvietimus, nutempia mašinas, už tai pakelia visą darbo koeficientą, manau supratot. Mininalus koeficientas 80/min. Maksimalus koeficientas 540/min 4. Vaizdinė medžiaga (jei reikia) ;
 4. Vardas_Pavardė serveryje: Justin_Vesace Tavo "Discord" kontaktai: Justin.#2678 Priežastys, kodėl pildai į šį darbą: Na, darbas gana įdomus, reikia veiksmo, nuobodžiauju serveryje. Vidutinis tavo aktyvumas dienoje: 1-3h, kartais ir daugiau. Kokius charakterio bruožus, manai, kad turėtų pareigūnas turėti: Sąžiningas, malonus, teisingas. Ir viskas pasiryžęs. Ar turi patirties pareigūnų gretose ankščiau, galbūt kitur, kaip sekėsi: Tiesa sakant ne, tai būtų mano pirmas kartas. Norėčiau savę išbandyti įvairiose srityse, veiksmingose. Tad renkuosi Teisėsaugą. Kokios tavo stipriosios pusės dirbant departamente: Savęs išbandęs nesu, turiu gerą "aimą", manau pakankamai gerai vairuoju 😄 Kas tave motyvuoja labiausia dirbant bet kokiame darbe su pakvietimu: Man svarbiausia yra turėti VEIKSMO, nuobodžiauti nepasiruošias, tikrai yra planu, jeigu patekčiau į policiją. Apginti sandėly, reidai, šturmai. Važinėtis aplink miestą, tikrinti juos, jeigu nepaklūsta nurodymais, tenka gaudyti, tuo momentu visas veiksmas ir prasideda Kada policijos pareigūnas privalo turėti įrodymus dedant įtarimą:Visada nuo -5star Kiek laiko galioja įrodymai už kuriuos atitinkamai gali bausti civilį: 1h Kaip naudosi elektros impulsinį ginklą "Taser": Tazeris naudojamas gaudant bėgly. Trys, tavo manymu, svarbiausios grobimo taisyklės: Nenaudoti tazerio, nenaudoti jokių ( Admin) komandų, kurios tau pagelbės jį pagauti, nesihealinti.
×
×
 • Create New...