Jump to content
TeamSpeak serverio adresas - speak.sunside.lt

Luis_Carilo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8 Žalias (-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Luis_Carilo Kontaktai: Visi žino. Jūsų aktyvumas per diena?: Įvairiai priklauso ar namuose turiu veiklos ar ne. Bet tikrai siekia 120 minučių, jei daugiau veiksmo tai didesnis ir aktyvumas. Kiek laiko jau žaidžiate sunside.lt serveryje?: Nežinau kažkur apie 1 mėn. Kodėl pildote būtent į šį gaujos lyderį?: Nes į kita užpildė, kitas kandidatas ir tikrai nepaslenkiu rašyti laisvos formos laišką, nes ten ilgai užtruktu skaitymo, todėl pasirinkau pildyti ši kartą su anketa. Gaujos lyderi pasirinkau, nes kaip ir sakiau esu veiksmo žmogus, šita žaidimą žaidžių, tik dėl, kad veiksmo gaučiau daugiau nieko nematau čia ką veikti, jei ne veiksmas. O gaują noriu pasiimti, kad galėčiau kada noriu padaryti ta veiksmą, ko seniau nebuvo. Tai tiek Kas jus motyvuoja tapti lyderiu?: Pagrindinis save aš save motyvuoju, nes esu veiksmo žmogus, dėl to žinau motyvacija būnant lyderių. Ateities vizija, kaip įsivaizduojate gaują savo rankose?: Taip atrodo čia viskas lengva, bet taip nėra. Šaltu nervų turi būti ir taip toliau. Įsivaizduoju, kad su gauja nueisiu iki galo ir nepasiduosiu niekados.
 2. Luis_Carilo

  Dm arena

  Eik atgal į lv susitiksim kur pats žinai 😄
 3. Luis_Carilo

  Dm arena

  Nueisim į dc pajungsiu streama ir galėsi žieti, tingiu čia db editinti. Nemoku ir nemokėsiu.
 4. Luis_Carilo

  Dm arena

  Macro :DDDDD. Gal tau pramesti vidosus su mygtukais kloune tu.
 5. Luis_Carilo

  Dm arena

  Šablonas 1. Jūsų slapyvardis žaidime ; Luis_Carilo 2. Kas pavaizduota jūsų darbelyje ; Dm arena 3. Vaizdinė medžiaga ;
 6. Luis_Carilo

  Čyteris Edward_Jefferson

  @alex voiden Jei prakalbai apie excite toki vidosa susuk kai šaudai. https://youtu.be/tF2j783VwW0 Arba isimeti g-ac nueini I glowa ir pasaudai.
 7. Luis_Carilo

  Čyteris Edward_Jefferson

  Jausk skirtuma pas Excite vaizdas atsistato,bei dgl nejuda kaip desra. Padarai vidosa su mygtukais kai cbugini paspaudziu desine. Tam paciam lv uz extra gavai bana xd.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje ; Luis_Carilo 2. Asmens, kuris naudojo nelegalias programas slapyvardis ; Edward_Jefferson. Aka @alex voiden 3. Kaip buvo pažeistos taisyklės? ; Čytinimas pats savo video pasigavo, kad lošia su extra.ws. 4. Vaizdinė medžiaga ; Jo pačio vidosas darytas. Gali trinti lauk nepadės turiu perfilmavęs. Vienur gavai bana kitur gavai, tai čia galvoji tokiu durniu rasi kuria neatskiria extros? Sėkmes kitur d-meri!
 9. Luis_Carilo

  ban Luis_Carilo

  Sukelk daugiau sukelsiu iš savo perspektyvos, nes dėl 1 video tikrai negaišiu.
 10. Luis_Carilo

  ban Luis_Carilo

  Tiksliai sakyk už ką užbanintas, nes įrodymai tavo tai omgg
 11. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje ; Luis_Carilo 2. Administratoriaus, kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė serveryje ; Lukas_Rampage 3. Už ką buvote užblokuotas ; Neleistinų programų naudojimas 4. Vaizdiniai įrodymai ;
 12. Luis_Carilo

  Idėja sandeliams

  30 minučių kiek nori tiek emi iš sandelio, bet kas pora minučių, po tam tikra kiekį. 🙂
×
×
 • Create New...