Jump to content

Auridas_Budrys

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Žalias (-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Auridas Budrys Atstovaujamas darbas, pareigos: Fūristų pavaduotojas Neaktyvumo anketos pildymo priežastis(-ys): Isvažiuoju i lietuvą Neaktyvumo laikotarpis: nuo 2021-01-15 iki 2021-01-18
 2. Auridas_Budrys

  Porą idėjų

  7 punktas yra /misija tačiau jos yra visos vienodos reikėtų nebent naujokas pridėti misijų
 3. Gaila manęs taip pat nebus plauksiu
 4. sėkmės judant toliau puikūs atnaujinimai 😉
 5. Auridas_Budrys

  Peikiu Dem_Onas

  jis jau nebe pirmą kartą taip daro..
 6. Na ką susimetam šmutkes ir varom į kelionę 😛 Na ką gi pajudėjom į gana ilgą reisiuką susitiksim už savaitės draugai!!
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? - Auridas Budrys 2. Jūsų discord? - Auridas#1368 3. Kodėl norite būtent į fūristus? -Fūristu noriu tapti dėl to nes tai smagus bei atsakingas darbas kuriuo tikslas yra vežiuoti krovinius is tasko A i taska B.Nemažai laiko vairuodamas turi apie viską pagalvoti ir apsispresti dėl tam tikrų sprendimų gyvenime. 4. Trumpai papasakokite apie save: Mano vardas Auridas man yra 17 metų.Gyvenu svedijoje su tėveliais labai retai iseinu i lauką dažnai žaidžiu žaidimus tokius kaip Samp,mc,fs,ets2 5. Kiek į dieną privaloma pradirbti, kad negauti įspėjimo? - 60min 6. Ko sieksite firmoje? - Firmoje sieksiu aukstumų bei direktoriaus/pavaduotojo pasitikėjimo kaip ir bendradarbių 7. Koks jūsų aktyvumas per dieną? - 120-300min 8. Ar prisižadate laikytis visų mūsų firmos taisyklių? -Tikrai taip!
×
×
 • Create New...