Jump to content
TeamSpeak serverio adresas - speak.sunside.lt

Andrius_Juska

Narys
 • Pranešimų skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Žalias (-ia)

Apie Andrius_Juska

 • Gimtadienis 1996.05.31

Paskutiniai profilyje apsilankė

51 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis serveryje ; Andrius_Juska 2. Kada pastebėjote šia klaidą ; Ryte 2021-01-25 3. Kokia tai klaida (forumo/serverio/kita) ; Serverio 4. Vaizdinė medžiaga ; Talpa 2.000, bet leidžia krauti iki 3.000. Papildymas: jai sandėlys ir pilnas vistiek leidžia krauti, o iškrauti ne tai pinigai į balą.
 2. Kaip fix, neblogai ir ganėtinai greitai.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? - Andrius_Juska 2. Jūsų discord? - g andrius g#5348 3. Kodėl norite būtent į fūristus? - Dirbau teisėsaugoja, ganėtinai ilgą laiką, truputi atsibodo pats darbas, bei veikla, noriu pasikeisti pusėmis ir pereiti į fūristus, nes darbas atrodo įdomus, gera kompanija, norisi pasivažinėti su vilkikais, pavešti krovinius, aišku ir užsidirbti pinigų, šio punkto neiįdėjus meluočiau, žinoma uždirbtus pinigus duosiu bendradarbiams, nes man pačiam asmeniškai jų nereikia :D. 4. Trumpai papasakokite apie save: Draugiškas, bendraujantis, nesėdintis vietoje, patikimas (tai reiškia, kad neišduodu, neapgaunu). 5. Kiek į dieną privaloma pradirbti, kad negauti įspėjimo? - Manau 60 minučių. 6. Ko sieksite firmoje? - Šiame darbe sieksiu užsidirbti, bet kaip ir sakiau ne sau, gerai praleisti laiką, būti kuo produktyvesnis, aukštų rangų nesieksiu, nes žinau, kad nepasieksiu. Galbūt mėnesio darbutojas, jai čia toks yra. 7. Koks jūsų aktyvumas per dieną? - Nuo 1 valandos iki 8 valandų, priklauso nuo dienos. 8. Ar prisižadate laikytis visų mūsų firmos taisyklių? - Prižadu laikytis visų taisyklių.
 4. Andrius_Juska

  kalėdinis konkursas

  • Jūsų Vardas Pavardė serveryje - Lukas_Rampage • Skaičius, kurį jūs pasirinkote - 1
 5. 1. Jūsų slapyvardis serveryje ; Andrius_Juska 2. Administratoriaus, kuris padarė pažeidimą slapyvardis serveryje ; Dariu_kas 3. Koki pažeidimą padarė administratorius? ; Atemė man gun licenzija, as jam ginklus iš rankos ir piso bano už žaidėju apgavystes. https://imgur.com/a/Yw9zGNT
 6. Vistiek PD mašinos dinksta labai greit.
×
×
 • Create New...