Jump to content

Lukas_Yamazaki

Administratorių/VIP prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4

1 sekėjas

Paskutiniai profilyje apsilankė

157 profilio peržiūros
 1. Serverio VIP taisyklės 1. Klausyti vip prž. ir pagr. administracijos nurodymų. 2. Draudžiama naudoti, platinti palengvinančias programas. 3. Draudžiama pardavinėti savo paskyrą su VIP statusu. 4. Draudžiama naudotis klaidomis, bugais ir išnaudoti savivališkai. 5. Privaloma gerbti serverio žaidėjus. 6. Draudžiama grobimo, susišaudymo, okupacijos, šturmo metu gydytis, teleportuotis šalia vietos. Galima susigetinti į darbo bazes, /tpsf. 7. Draudžiama /v /vc: 7.1. Skelbti grobimus, treniruotes ir kitas veiklas susijusias su darbu, taip pat pardavimus, pirkimus, rep dalybas ar kt. eventus. 7.2. Skelbti nereikalingą informaciją. 7.3. Įžeidinėti, vartoti keiksmažodžius, grasinti. 8. Draudžiama reklamuoti kitas svetaines, forumus ar serverius. 9. Draudžiama naudoti /vheal komandą, jeigu vyksta susišaudymas, pvz:. 1x1 ir t.t. 10. Draudžiama trukdyti naujokams laikytis teises ar kitaip bandyti kenkti. 11. Draudžiama šaudyti į civilius saugioje zonoje. 12. Draudžiama šaudyti į komandos narius ar administratorius suteikiančius pagalbą naujokui. Taip pat negalima šaudyti į naujokus, kuriems suteikią pagalbą. PASTABA >>> Už administratorių priežiūrą atsakingas Lukas_Yamazaki, surinkus 3/3 įspėjimus automatiškai prarasite administratoriaus pareigas.
 2. Serverio administratorių taisyklės 1. Klausyti administratorių prž. ir pagr. administracijos nurodymų. 2. Draudžiama naudoti, platinti palengvinančias programas. 3. Draudžiama pardavinėti savo paskyrą su ADMIN statusu. 4. Draudžiama naudotis klaidomis, bugais ir išnaudoti savivališkai. 5. Draudžiama naudotis /bausti komandą be priežasties. 6. Privaloma gerbti serverio žaidėjus. 7. Draudžiama grobimo, susišaudymo, okupacijos, šturmo metu būti įjungus /aod režimą (naudoti administratoriaus komandas – teleportuotis šalia vietos, gydytis, getintis, nueiti į stebėjimą ir kt.). Galima susigetinti į darbo bazes, /tele lokacijos vietas ir /tpsf. 8. Draudžiama /s /ac: 8.1. Skelbti grobimus, treniruotes ir kitas veiklas susijusias su darbu, taip pat pardavimus, pirkimus, rep dalybas ar kt. eventus. 8.2. Skelbti nereikalingą informaciją. 8.3. Įžeidinėti, vartoti keiksmažodžius, grasinti. 9. Draudžiama reklamuoti kitas svetaines, forumus ar serverius. 10. Privaloma atsakinėti į žaidėjų užduodamus klausimus per /ap. Atsakymai turi būti aiškus, suprantami ir be įžeidimų. 11. Draudžiama naudoti /kill /unfreeze /freeze /takew /eheal /boom /mute /unmute /atkelti be priežasties. 12. Draudžiama trukdyti naujokams laikytis teises ar kitaip bandyti kenkti. 13. Draudžiama šaudyti į civilius saugioje zonoje. 14. Draudžiama šaudyti į komandos narius ar administratorius suteikiančius pagalbą naujokui. Taip pat negalima šaudyti į naujokus, kuriems suteikią pagalbą. 15. Draudžiama tuštinti administratorių fondą. Galima pasiimti po 10000€, jeigu norite surengti eventą. Į dieną galima pasiimti max 30000€. 16. Draudžiama naudoti /vheal komandą, jeigu vyksta susišaudymas, pvz:. 1x1 ir t.t. PASTABA >>> Už administratorių priežiūrą atsakingas Lukas_Yamazaki, surinkus 3/3 įspėjimus automatiškai prarasite administratoriaus pareigas.
 3. Neaktyvumas - jeigu negalėsite prisijungti į serverį per ateinančias 24 val. ir pražaisti minimumo, privalote užpildyti šią temą. Taisyklės Pildyti gali tik medikų firmos darbuotojai Neaktyvumą galima pasiimti iki 3 dienų ir per savaitę 1-ieną kartą. Priežastis turi būti aiški ir suprantama, dėl ko imsite neaktyvumą. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kodėl busite neaktyvus?: 3. Kiek laiko busite neaktyvus?:
 4. NUOLATINĖ ATRANKA Į ADMINISTRATORIUS Hey. Artėjant ne už kalnų serverio startui nusprendžiau paskelbti nuolatinę atranka į serverio administratorius. Šiuose rinkimuose tikėsimės sulaukti rimtų, atsakingų ir puikiai suprantančių darbą žmonių. Laiko terminas nėra nustatytas, tai laiko turite pakankamai viską apgalvoti ir parodyti savo sugebėjimus čia, jeigu toks esi. Sėkmės pildantiems! REIKALAVIMAI Turėti teigiamą arba neutralią reputaciją ir nebūti kenkėjų serverio. Serveryje ir forume aktyvus. Nenaudoti žaidimą lengvinančių programų. Mokėti bendrauti su serverio žaidėjais, suprasti administratoriaus darbą, kaip elgtis su čyteriais, kenkėjais ir su naujokų pagalbą. Nekopijuoti anketų. Spalvą galite rinktis savo nuožiūrą, o struktūros nekeisti. Paredaguoti anketą per 10 minučių nuo paskelbimo ir pažymėti "rodyti kas redagavo". ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė, aktyvumas, metai ir discord kontaktai: 2. Kodėl pildote į administratoriaus postą?: 3. Kokių įdėjų turite, plačiau: 4. Papasakokite apie save trumpai: 5. Kaip manote, ką atlieka administratorius serveryje?: 6. Kokiomis savybėmis pasižymi administratorius serveryje?:
 5. [GFX] Medikai - tai viena iš svarbiausių firmų serveryje, kuri teikia medicininę pagalbą: teikia pažymą, gydo gyvybėmis, šarvais ir darbus aprūpina vaistinėlėmis. Medikų firmos valdžia Direktorius: Lukas_Yamazaki Pavaduotojas: nėra Reikalavimai norint patekti į medikų darbą: Turėti B kategorijos teises; Turėti darbo pažymą; Mokėti darbo informaciją; Medikų darbo taisyklės 1. Firmoje dirbantys asmenys privalo elgtis mandagiai, būti pagarbus su savo kolegomis ir kitais serverio žaidėjais. 2. Darbo metu privaloma dirbti tik su darbine apranga ir transportu. 3. Firmoje privaloma išdirbti bent X dienas. 4. Privaloma dalyvauti firmos valdžios rengiamose veiklose ar susirinkimuose. 5. Draudžiama šaudyti(su apranga) į civilius be priežasties. 6. Privaloma teikti mediko paslaugas jeigu to prašo žaidėjas. 7. Draudžiama vadovauti ar kitaip pakenkti savo kolegoms. 8. Privaloma išdirbti 60 minučių per dieną. 9. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. 10. Darbo aplinka, racija ir transportas negali būti teršiamas. 11. Baigus darbą privaloma /sunaikinti savo darbinį transportą. Medikų darbo komandos /r - parašysite į darbo raciją. /sunaikinti - sunaikinsite darbinę tr. priemonę. /bendradarbiai - peržiūrėsite kolegų sąrašą. /gydyti - parduosite žaidėjui pagydymą. naujokų pagalbą. /dpazyma - parduosite žaidėjui darbo pažymą. /vaziuoju - priimsite iškvietimą. /vaistineles - parodys vaistinėlių likučius ir iškrovimo vietas. Medikų darbo grafikas Nuo Pirmadienio iki Penktadienio darbo laikas 10-22h. Šeštadienį 11-21h. Sekmadienį nedirbame.
 6. Serverio VIP narių papeikimai TAISYKLĖS IR INFORMACIJA 1. Temos pavadinimas turi būti pateiktas Peikiu Vardas_Pavardė. Peikiamas asmuo šablone privalo būti pažymėtas @ simboliu ir privalo atitikti žaidimo slapyvardį Vardas_Pavardė. 2. Anketos šablone privalo būti įrodymai (imgur.com , part.lt arba youtube.com), kuriuose matytųsi peikiamas asmuo ir jo nusižengimai. 3. Peikiamas asmuo privalo per 6 val. atsakyti į papeikimą. 4. Įrodymai galioja 24 val. (Įrodymai negali būti apkarpyti arba matytis palengvinančios programos) 5. Papeikime gali atsakinėti tik peikiantysis, peikiamas asmuo ir VIP narių prž. 5.1 Sprendimus sprendžia ir redaguoja VIP narių prižiūrėtojas. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Peikiamo asmens @Vardas_Pavardė: 3. Peikimo priežastis: 4. Įrodymai:
 7. Serverio administratorių pagyrimai TAISYKLĖS IR INFORMACIJA 1. Temos pavadinimas turi būti pateiktas Giriu Vardas_Pavardė. Giriamas asmuo šablone privalo būti pažymėtas @ simboliu ir privalo atitikti žaidimo slapyvardį Vardas_Pavardė. 2. Įrodymuose negali matytis palengvinančių programų ar apkarpyta. 3. Pagyrime gali atsakinėti tik giriamasis, giriantis ir administratorių prž. 3.1 Sprendimus sprendžia ir redaguoja Administracijos prižiūrėtojas. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Giriamo asmens @Vardas_Pavardė: 3. Pagyrimo priežastis: 4. Įrodymai:
 8. Serverio administratorių papeikimai TAISYKLĖS IR INFORMACIJA 1. Temos pavadinimas turi būti pateiktas Peikiu Vardas_Pavardė. Peikiamas asmuo šablone privalo būti pažymėtas @ simboliu ir privalo atitikti žaidimo slapyvardį Vardas_Pavardė. 2. Anketos šablone privalo būti įrodymai (imgur.com , part.lt arba youtube.com), kuriuose matytųsi peikiamas asmuo ir jo nusižengimai. 3. Peikiamas asmuo privalo per 6 val. atsakyti į papeikimą. 4. Įrodymai galioja 24 val. (Įrodymai negali būti apkarpyti arba matytis palengvinančios programos) 5. Papeikime gali atsakinėti tik peikiantysis, peikiamas asmuo ir administratorių prž. 5.1 Sprendimus sprendžia ir redaguoja Administracijos prižiūrėtojas. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Peikiamo asmens @Vardas_Pavardė: 3. Peikimo priežastis: 4. Įrodymai:
 9. Davai like uzmeskit aš atgal

 10. Pirmi du pakomentave šioje būsenoje ir pafolowine mane gaus patinka mygtuką.

 11. Sutinku šiai idėjai, tikrai bus naudinga.
×
×
 • Create New...