Jump to content

SunSide.lt

SunSide.lt
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, kas parašyta nario SunSide.lt

 1. Šablonas Jūsų slapyvardis žaidime: Parduodate ar perkate: Perkamas, parduodamas daikto pavadinimas: Perkamo, parduodamo daikto aprašymas:
 2. Šablonas Jūsų slapyvardis žaidime: Kokio pobūdžios Jūsų rodomas daiktas: Vaizdinė medžiaga:
 3. Šablonas Jūsų slapyvardis žaidime: Koks Jūsų amžius: Koks Jūsų miestas, kuriame gyvenate, užaugote: Kokius pomėgius turite ir ką labiausiai mėgstate veikti laisvalaikiu: Ar dirbate kur nors? Jei taip, kur?: Keli sakiniai apie Jus, Jūsų charakterio savybes: Kaip radote SunSide.lt serverį? Ir kiek laiko jame žaidžiate?: Ar turite augintį?: Ar turite brolių ar seserų?: Jūsų nuotrauka:
 4. Šioje skiltyje galite diskutuoti visomis temomis, tačiau tai turi nepažesti projekto taisyklių.
 5. Šablonas Jūsų slapyvardis serveryje: Kokia pagalba Jums yra reikalinga: Vaizdinė medžiaga (jei reikalinga): Prašome apibūdinti kuo tiksliau, kokios pagalbos Jums reikia.
 6. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų pasiūlymas skirtas (serveriui, forumui, kita): Jūsų pasiūlymo aprašymas: Informacija Už geras idėjas laukia dovanos iš administracijos. SunSide.lt administracija.
 7. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jus užblokavusio asmens Vardas_Pavardė serveryje: Priežastis dėl ko jus užblokavo(arba blokavimo anketos nuoroda): Įrodymai, kad esate nekaltas: Temos pavadinimas PRIVALO būti: [ATBLOKAVIMAS] - Vardas_Pavardė. Informacija Anketa turi būti užpildyta pilnai ir tvarkingai Puikiai suprantam, kad kartais turėti įrodymus gali būti sudėtinga, tokiu atveju prašome turėti liudininkų ir juos čia paminėti. SunSide.lt administracija.
 8. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė serveryje: Priežastis: Įrodymai: Temos pavadinimas PRIVALO būti: [UŽBLOKUOTAS] - Vardas_Pavardė. Informacija Anketa turi būti užpildyta pilnai ir tvarkingai Puikiai suprantam, kad kartais turėti įrodymus gali būti sudėtinga, tokiu atveju prašome turėti liudininkų ir juos čia paminėti. SunSide.lt administracija.
 9. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų prarastas turtas(jeigu įmanoma, papasakokit kuo tiksliau): Aplinkybės, kaip jį praradote: Vaizdo medžiaga(įrodymai): Informacija Už bandymą apgauti administraciją, galite ir tikriausiai būsite nubaustas. SunSide.lt administracija.
 10. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų pastebėta klaida(jeigu įmanoma, papasakokite kuo tiksliau): Vaizdo medžiaga(jei reikia): Informacija Už naudingą informaciją projekto administracija pažada atlygį. Taip pat primename, kad žinant klaidą ir ją išnaudojant blogiems tikslams, būsite nubaustas SunSide.lt administracija.
×
×
 • Create New...