Jump to content

Geriausiai įvertinti

 1. Matas S.

  Matas S.

  Administratorius


  • Likes

   7

  • Pranešimų skaičius

   10


 2. Matas Luc

  Matas Luc

  Administratorius


  • Likes

   3

  • Pranešimų skaičius

   19


 3. Party_Maker

  Party_Maker

  T.R.V. Direktorius


  • Likes

   3

  • Pranešimų skaičius

   18


 4. Lukas_Yamazaki

  Lukas_Yamazaki

  Administratorių/VIP prižiūrėtojas


  • Likes

   2

  • Pranešimų skaičius

   12Populiarus turinys

Showing most liked content since 2021.12.01 visose srityse

 1. 2 likes
  Sveiki, skelbiu pirmąją atranką į Tolimųjų Reisų Vairuotojus, kad starto metu jau galėtume pradėt miestui tiek savo paslaugas. Nepaslaptis kad TRV vienas pelningiausių užsiėmimų serveryje, rang'ų sistemoje kilti nesunku, todėl kviečiu sudalyvauti atrankoje ir startuoti su geidžiamu darbu. Atranka vyks forume, užpildžius anketą, ar patekot pranešiu temoje kada tik galėsiu. Nieko nelaukęs skelbiu anketą. Taisyklės ir informacija: 1. Draudžiama kopijuoti anketas. 2. Būtina atsakyti į visus klausimus. 3. Jei atsakysite išsamiai turėti pranašumą. 4. Atranka vyksta neribotą laiką. 5. Draudžiama pildyti į kelis darbus vienu metu. 6. Žinoti bendrą informaciją apie TRV. 7. Atsakymus paryškinti, spalvos, dydžio nekeisti. 8. Nesiųsti anketų asmenine žinute ar kur kitur, anketos talpinamos šioje temoje. 9. Kartą nepatekus antrą kartą galit pildyt po savaitės. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų amžius (diskriminacijos nebus): Kodėl norite įsidarbinti į TRV: Ko sieksite įsidarbinę: Kodėl jūsų manimu turėčiau pasirinkti jus, o ne kitą žaidėją: Ar susipažinote su pagrindinėmis TRV darbo temomis forume: Koks dienos minimumas per dieną (ką turite atlikti kasdien darbo dienomis kad negauti įspėjimų): Nuo kelinto rang'o galima vairuoti darbinę "DFT-30" tr. priemonę:
 2. 1 like
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Ekvo_Mallboro 2. Jūsų naujo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Tony_Blind 3. Paskyrimo priežastis?: Asmuo kuriuo pasitikiu, kartu dirbome policijoje kaip aš buvau valdžia kitame projekte.
 3. 1 like
  Serverio administratorių taisyklės 1. Klausyti administratorių prž. ir pagr. administracijos nurodymų. 2. Draudžiama naudoti, platinti palengvinančias programas. 3. Draudžiama pardavinėti savo paskyrą su ADMIN statusu. 4. Draudžiama naudotis klaidomis, bugais ir išnaudoti savivališkai. 5. Draudžiama naudotis /bausti komandą be priežasties. 6. Privaloma gerbti serverio žaidėjus. 7. Draudžiama grobimo, susišaudymo, okupacijos, šturmo metu būti įjungus /aod režimą (naudoti administratoriaus komandas – teleportuotis šalia vietos, gydytis, getintis, nueiti į stebėjimą ir kt.). Galima susigetinti į darbo bazes, /tele lokacijos vietas ir /tpsf. 8. Draudžiama /s /ac: 8.1. Skelbti grobimus, treniruotes ir kitas veiklas susijusias su darbu, taip pat pardavimus, pirkimus, rep dalybas ar kt. eventus. 8.2. Skelbti nereikalingą informaciją. 8.3. Įžeidinėti, vartoti keiksmažodžius, grasinti. 9. Draudžiama reklamuoti kitas svetaines, forumus ar serverius. 10. Privaloma atsakinėti į žaidėjų užduodamus klausimus per /ap. Atsakymai turi būti aiškus, suprantami ir be įžeidimų. 11. Draudžiama naudoti /kill /unfreeze /freeze /takew /eheal /boom /mute /unmute /atkelti be priežasties. 12. Draudžiama trukdyti naujokams laikytis teises ar kitaip bandyti kenkti. 13. Draudžiama šaudyti į civilius saugioje zonoje. 14. Draudžiama šaudyti į komandos narius ar administratorius suteikiančius pagalbą naujokui. Taip pat negalima šaudyti į naujokus, kuriems suteikią pagalbą. 15. Draudžiama tuštinti administratorių fondą. Galima pasiimti po 10000€, jeigu norite surengti eventą. Į dieną galima pasiimti max 30000€. 16. Draudžiama naudoti /vheal komandą, jeigu vyksta susišaudymas, pvz:. 1x1 ir t.t. PASTABA >>> Už administratorių priežiūrą atsakingas Lukas_Yamazaki, surinkus 3/3 įspėjimus automatiškai prarasite administratoriaus pareigas.
 4. 1 like
  NUOLATINĖ ATRANKA Į ADMINISTRATORIUS Hey. Artėjant ne už kalnų serverio startui nusprendžiau paskelbti nuolatinę atranka į serverio administratorius. Šiuose rinkimuose tikėsimės sulaukti rimtų, atsakingų ir puikiai suprantančių darbą žmonių. Laiko terminas nėra nustatytas, tai laiko turite pakankamai viską apgalvoti ir parodyti savo sugebėjimus čia, jeigu toks esi. Sėkmės pildantiems! REIKALAVIMAI Turėti teigiamą arba neutralią reputaciją ir nebūti kenkėjų serverio. Serveryje ir forume aktyvus. Nenaudoti žaidimą lengvinančių programų. Mokėti bendrauti su serverio žaidėjais, suprasti administratoriaus darbą, kaip elgtis su čyteriais, kenkėjais ir su naujokų pagalbą. Nekopijuoti anketų. Spalvą galite rinktis savo nuožiūrą, o struktūros nekeisti. Paredaguoti anketą per 10 minučių nuo paskelbimo ir pažymėti "rodyti kas redagavo". ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė, aktyvumas, metai ir discord kontaktai: 2. Kodėl pildote į administratoriaus postą?: 3. Kokių įdėjų turite, plačiau: 4. Papasakokite apie save trumpai: 5. Kaip manote, ką atlieka administratorius serveryje?: 6. Kokiomis savybėmis pasižymi administratorius serveryje?:
 5. 1 like
  Naujasis Policijos direktorius: @Ekvo_Mallboro ir čia nematau ką analizuot, vienas kandidatas tik buvo rinkimuose.
×
×
 • Create New...